Search
  • retroflexus

STORCZYKI I MINIMALIZM

Updated: Jan 12

Co powiecie na ślub plenerowy w górach, z najpiękniejszym widokiem na zalesione stoki, opadające w kierunku odległego Krakowa? Fantastyczna sceneria i sierpniowe słońce, pięknie komponowały się z bardzo kameralnym, rodzinnym przyjęciem weselnym.

Spójrzcie na krótki fotoreportaż z wesela Agaty i Damiana, ciepłej i serdecznej Pary, lubiącej naturalność i minimalizm. Zależało im, by dekoracje były spójne z otaczająca naturą, ale też wyraziste.

W bukiecie ślubnym, stylizowanym na leśny, oprócz kilku rodzajów paproci, iglaków czy zielonych goździków, nie mogło zabraknąć cymbidium, wymarzonego storczyka Agaty.

Dekoracje na stołach to miniatury lasu, częściowo zaaranżowane w szkle, dyskretnie podkreślone blaskiem świec. Kaligrafowane winietki z plastrów drewna, pięknie prezentowały się na butelkowozielonej serwecie, wraz z gałązką asparagusa. Sufit zdobiły chmurki zieleni wraz ze sznurami drobnych, intymnych światełek.

Aranżacja miejsca zaślubin to duża instalacja greenery. Tkaniny powiewające na wietrze uzupełniały się ze spływającymi asparagusami, integrując się z otaczajacą naturą.

Kocierz to wspaniałe miejsce w górach, na nowoczesne wesele o każdej porze roku. Zobacz jak cudowne może tam być wesele zimą.

Fotografie: Baba Jaga patrzy.


68 views0 comments

Recent Posts

See All